Zwiększamy zakres usług dla Dolnośląskiego Centrum Filmowego

26.01.2017

Wraz z końcem stycznia rozpoczęliśmy świadczenie dodatkowych usług agencyjnych dla Dolnośląskiego Centrum Filmowego - czterosalowego kina z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Piłsudskiego 64a.

Do tej pory zadaniem Proud Voice było prowadzenie oficjalnego profilu DCF-u na Facebooku (aktualnie liczy on 17 tys. fanów) oraz prowadzenie kontaktów z mediami wrocławskimi (prasą, portalami internetowymi, rozgłośniami radiowymi oraz telewizją).

Od końca stycznia br. zakres usług, które świadczymy dla DCF-u, został rozszerzony o prowadzenie strony internetowej kina oraz Odry-Film (aktualizacja grafiki i treści) oraz koordynację projektów i produkcji drukowanych materiałów promocyjnych.

Wszystkich wrocławskich kinomanów zapraszamy do DCF-u na kino z najwyższej półki!

Profil DCF-u na Facebooku;

Strona internetowa DCF-u;

Strona internetowa Odry-Film.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach