Zapraszamy na konferencję poświęconą CSR

09.10.2014

Wspieramy konferencję, która odbędzie się 28 października na Uniwersytecie Ekonomicznym i poświęcana jest Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) – jednej z wiodących koncepcji strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem.

W konferencji wezmą udział firmy, organizacje i instytucje, które zaprezentują alternatywne, a przy tym nowatorskie rozwiązania w metodach zarządzania przedsiębiorstwem w kontekście Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

 CSR jest jedną z wiodących obecnie koncepcji zarządzania, pozwalającą na budowanie trwałych relacji z pracownikami i otoczeniem (klienci, partnerzy biznesowi, środowisko naturalne oraz społeczność lokalna).

 Do głównych tematów konferencji należą:

 - Projektowanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dzięki współpracy nauki i biznesu (Wrocławskie Centrum Badań

- Zarządzanie innowacjami z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (Agencja Rozwoju Innowacji);

- Formy wsparcia finansowego dla realizacji nowych projektów- Jeremie 2014’ ( Polska Fundacja Przedsiębiorczości);

- Kształtowanie etycznych relacji biznesowych (Towarzystwo Biznesowe);

- Kierunki i metody rozwoju pracowników- (Powiatowy Urząd Pracy)

 Wśród prelegentów znajdą się takie organizacje, jak: Wrocławskie Centrum Badań EIT+, Agencja Rozwoju Innowacji, Towarzystwo Biznesowe, Powiatowy Urząd Pracy, Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz The Sustainers, firma zajmująca się doradztwem w obszarze CSR.

Dopełnieniem konferencji będą warsztaty o następującej tematyce:

- na co zwrócić uwagę, aby nie trwonić pieniędzy na działania nieadekwatne do potrzeb firmy i otoczenia

- jakich narzędzi używać, by tworzyć rozwiązania adekwatne do potrzeb,

- w jaki sposób łączyć społeczną odpowiedzialność z rozwojem przedsiębiorstwa.

Zajęcia poprowadzą m.in. Łukasz Makuch, prezesa zarządu The Sustainers, doświadczony doradca w obszarze CSR w firmie PricewaterhouseCoopers, twórca konkursu Liderzy Zrównoważonego Rozwoju organizowanego przez PwC i magazyn Forbes oraz redaktor licznych publikacji dla Harvard Business Review, a także Katarzyna Sapa, prezes Agencji Rozwoju Innowacji, trenerka biznesu ze specjalizacją w zakresie zarządzania strategicznego, komercjalizacji innowacji i zarządzania zespołami innowacyjnymi.

 Opłata konferencyjna wynosi 170 zł (do 10 października, potem 190 zł) i obejmuje koszt: wyżywienia (obiad i catering w przerwach), koszty materiałów konferencyjnych oraz udziału w warsztatach. 

 Szczegółowe materiały oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć TUTAJKlienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach