Targi China Homelife Show z patronatem Importuj z Nami

24.02.2016

W czerwcu w Nadarzynie odbędzie piąta edycja targów China Homelife Show, które wrocławska firma Importuj z Nami, specjalizująca się w obsłudze wymiany handlowej z Azją, objęła swoim patronatem.

Targi China Homelife Show to jedna z największych w Polsce imprez targowych, która poświęcona jest zagadnieniom związanym z importem i eksportem towarów z  i do Państwa Środka.

Importuj z Nami zostało oficjalnym partnerem piątej edycji targów, która odbywać się będzie w dniach 7-9 czerwca w Nadarzynie koło Warszawy. Przedstawiciele wrocławskiej firmy będą prelegentami w ramach części szkoleniowej targów.

Imprezę patronatem objęły także Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawska Izba Gospodarcza oraz Stowarzyszenie Polskich Mediów.

Do Nadarzyna przyjedzie w tym roku blisko 800 wystawców, których stoiska zajmą 16 tys. m kw. powierzchni wystawowej. W przypadku firm z Chin organizatorzy prowadzą ścisłą selekcję zgłoszeń, aby wybrać jedynie te podmioty, które oferują produkty i usługi o najwyższej jakości.

Targi China Homelife Show będzie okazją dla polskich przedsiębiorstw do zacieśnienia istniejących lub nawiązania nowych kontaktów biznesowych z partnerami z Chińskiej Republiki Ludowej.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach