PRoud Voice dla Centrum Zdrowia Kobiety Medfemina

23.11.2012

W listopadzie agencja PRoud Voice rozpoczęła współpracę z nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety Medfemina, które oferuje szeroki zakres kompleksowych usług ginekologicznych, położniczych oraz laboratoryjnych.

 Do zadań agencji należy przygotowanie strategii działań marketingowych w Social Media oraz stworzenie i prowadzenie strony na Facebooku oraz jej promocja. Klienta pozyskano w wyniku działań handlowych. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Centrum Zdrowia Medfemina to ginekologia i położnictwo na światowym poziomie. W przyjaznych wnętrzach, miłej atmosferze tworzonej przez starannie dobrany, profesjonalny zespół lekarzy i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji zapewnia pacjentkom dostęp do nowoczesnych usług medycznych.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach