Prometeia w gronie naszych Klientów

10.06.2015

Rozpoczynamy współpracę z firmą konsultingową Prometeia Capital oraz funduszem Prometeia Ventures. Będziemy zajmować się: media relations, social media, strategiami komunikacyjnymi i copywritingiem.

Nasi nowi klienci to firmy ze świata finansów. Prometeia Capital specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania dla przedsiębiorstw, transakcjach kapitałowych oraz doradztwie w obszarze szeroko pojętego rynku kapitałowego.

Prometeia Ventures jest funduszem zalążkowym – inwestuje w innowacyjne przedsiębiorstwa w fazie seed/start up, z szansami na komercyjny sukces.

 
Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach