Pracownicy korporacji pobiegli dla chorej dziewczynki

19.05.2013

Setki pracowników korporacji przebiegło wczoraj w Parku Grabiszyńskiej dla 4-letniej chorej Alicji Nowickiej z Wrocławia. Celem Fundacji Everest, która organizuje bieg, jest pozyskanie środków na rehabilitację dziewczynki.

Ponad tysiąc osób w Parku Grabiszyńskim przebiegło wczoraj dla chorej Alicji w ramach pierwszej charytatywnej sztafety we Wrocławiu.

Na starcie pojawili się przedstawiciele takich firm jak Kruk S.A., HP, IBM,  LG Electronics, AmRest, czy Credit Suisse. Do pokonania przez każdego z zawodników były 4 kilometry w grupach 4-osobowych na  trasie rozpoczynającej się tuż przy wzgórzu od strony ul. Racławickiej.

Bieg Firmowy 2013 to nowe wydarzenie w kalendarzu imprez sportowych we Wrocławiu i w Warszawie. Ideą akcji jest promowanie aktywności fizycznej wśród pracowników firm oraz integracja środowiska biznesowego. Bardzo nam miło, że byliśmy partnerem tego wydarzenia i pomogliśmy organizatorom w działaniach organizacyjnych oraz w promocji akcji w mediach wrocławskich. Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach