Pizza Nel Parco w rankingu "Gazety Wyborczej" na najlepszą pizzę we Wrocławiu

06.07.2016

Internetowe wydanie wrocławskiej "Gazety Wyborczej" przygotowało listę najlepszych miejsc w mieście, gdzie można zjeść pizzę. Nie zabrakło na niej naszego Klienta - restauracji Pizza Nel Parco.

Ranking najlepszych pizzerii we Wrocławiu opublikowano na łamach internetowego wydania "Gazety Wyborczej". Pizzę Nel Parco przy al. Różyckiego 1, czyli nieopodal Parku Szczytnickiego, wyróżniono właśnie za bliskość zieleni.


W artykule Joanny Dzikowskiej czytamy, że Nel Parco to "jedyne zauważalne miejsce w pobliżu Parku Szczytnickiego, gdzie można coś zjeść. Budynek niepozorny, owszem, ale długa lista pizzy do wyboru robi wrażenie". Bogate menu, w którym znaleźć można 36 włoskich placków (w dwóch rozmiarach) w cenach wahających się od 16 do 27 zł, to kolejna rzecz, dzięki której nasz Klient trafił do rankingu "Gazety Wyborczej". Podkreślono też wysoką jakość i smak serwowanych w Nel Parco pizz.


Lista 10 najlepszych pizzerii we Wrocławiu powstała w oparciu o opinie użytkowników serwisu TripAdvisor.


Z pełnym rankingiem można zapoznać się w tym miejscu.


Dla Pizza Nel Parco zajmujemy się bieżącą promocją w kanałach Social Media (Facebook i Instagram).


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach