Pizza Nel Parco w obiektywie

18.08.2016

Rośnie popularność instagramowego profilu Pizza Nel Parco. Lokal znajduje w pobliżu malowniczego Parku Szczytnickiego, a włoska pizza coraz częściej towarzyszy spacerowiczom i fanom pikników.

Współpracę z Pizza Nel Parco rozpoczęliśmy w marcu 2016 r., wówczas powstał zarządzany przez nas profil na Instagramie. W ciągu niespełna pół roku profil zdobył ponad 260 obserwujących i grono zaangażowanych fanów, którzy śledzą bieżące wpisy.

Pizza Nel Parko to włoska pizzeria przy ul. Różyckiego 1, czyli na skraju jednego z najpiękniejszych parków Wrocławia. Uruchomienie konta na Instagramie pozwoliło fanom pizzy i bywalcom Parku Szczytnickiego na dzielenie się zdjęciami posiłków spożywanych w gronie przyjaciół podczas spacerów i pikników. Pod hasztagiem #pizzanelpaco ukazuje się coraz więcej fotografii, a Pizzeria poszerzyła grono fanów i umacnia swoją markę.

Profil Pizza Nel Parco można śledzić tutaj: @pizzanelparco


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach