Markowo nie znaczy drogo, czyli modowe perełki we Wrocławiu

17.10.2011

Zwiewne sukienki z Mediolanu, unikatowe płaszcze prosto z Florencji, czy modne apaszki i kwieciste tuniki z najnowszych kolekcji firm włoskich. To tylko kilka perełek jakie można znaleźć w nowym butiku Safio przy ulicy Dubois 22 we Wrocławiu.

Safio idealnie nadaje się dla tych, którzy chcą ubierać się w modne, w dobre gatunkowo i markowe ciuchy, a jednocześnie liczą się ze swoim budżetem. Dostaniemy tam ubrania głównie włoskich i hiszpańskich marek, dobrze znanych wśród polskich klientów takich jak: Stradivarius, Zara, Next, New Look, Mex, czy Massimo Diutti. Nie brakuje tam również świetnych gatunkowo marek, np. Vila, Rinascimento, Phard, czy Zizi Zay, Object, czy George.

Okazuje się, że oryginalny strój wcale nie musi kosztować majątek. W butiku Safio kupimy ubrania drogich marek, w dziesięciokrotnie niższych cenach niż w firmowych sklepach. Wystarczy, że dobrze przeszukamy wszystkie wieszaki i z pewnością wyjdziemy z pełnym workiem modnych i oryginalnych rzeczy. A co najważniejsze - będziemy mieli pewność, że nikt nie kupi takiej samej bluzki, bo ubrania dostępne są najczęściej w pojedynczych wzorach i rozmiarach.

„Staram się żeby wszystkie rzeczy w sklepie były oryginalne i niepowtarzalne, dlatego często występują w pojedynczych egzemplarzach. Można tu znaleźć sukienki prosto z Mediolanu, czy tuniki i płaszcze z Rzymu i Florencji”– mówi Ewa Schumacher, właścicielka sklepu.

Asortyment w butiku zmienia się często, dlatego warto zaglądać do niego kilka razy w tygodniu. Jeśli dobrze poszukamy, to znajdziemy w nim ubrania, które do złudzenia przypominają stroje znanych projektantów. Kto zgubi się w gąszczu bluzek, swetrów i spodni będzie mógł liczyć na profesjonalną pomoc.

„Mam doświadczenie jako stylistka i wizażystka, dlatego chętnie doradzam klientom i przygotowuję im odpowiednie zestawy. Wiele pań nie wie, jak właściwym fasonem wyszczuplić sylwetkę, czy podkreślić atuty. Wystarczy kilka prostych rad, by dodać im śmiałości” - przekonuje Ewa Schumacher.

Safio nie jest więc tylko miejscem z oryginalnymi strojami, ale również prawdziwą pracownią mody. W sklepie można także liczyć na fachową pomoc stylistek, które profesjonalnie stworzą nasz wizerunek, ubiorą do pracy czy na imprezę. Doradzą jakie fasony pasują do naszej sylwetki i w jakich kolorach będziemy wyglądać młodziej. Wkrótce będą tam również organizowane cykliczne warsztaty robienia makijażu, pokazy biżuterii i butów oraz spotkania dla młodych mam.

W Safio znajdą coś dla siebie także panowie – można tam kupić również ubrania z najnowszych męskich kolekcji firmy New Look. Stali klienci otrzymają rabat w wysokości 10 % i bonusy w postaci akcesoriów. Butik czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 oraz w soboty od 10 do 14.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach