Konferencja o współpracy gospodarczej z Chinami

22.03.2014

Jak nawiązać współpracę biznesową z Chińczykami oraz o szansach i zagrożeniach związanych z importem, dowiemy się na konferencji „Współpraca z Chinami - jak osiągać zyski na najbardziej prężnym rynku świata”.

Dwudniowe wydarzenie biznesowe organizowane przez wydawnictwo Explanator skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych współpracą i wymianą handlową z Chinami. Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 marca w Hotelu Mercury w Poznaniu. Podczas spotkania doświadczeni eksperci i praktycy omówią, m.in. sposoby transportu towarów z Chin, wyjaśnią kwestie celne oraz problemy związane z kontrolą jakości towarów, a także bezpieczeństwem finansowym prowadzonych transakcji handlowych. Poznamy również fakty i mity dotyczące relacji z chińskimi firmami.

Eksperci z firmy Importuj z Nami opowiedzą o pierwszych krokach dla początkujących importerów oraz azjatyckiej etykiecie i kulturze biznesowej, a wspólnie z przedstawicielami ATC Cargo SA przybliżą uczestnikom problem współpracy gospodarczej z Chinami. Oprócz tego w programie znajdą się tematy dotyczące aspektów prawnych oraz kwestie związane z kooperacją produkcyjną.

Konferencja adresowana jest do przedsiębiorców, przedstawicieli zarządu i członków rad nadzorczych, dyrektorów zarządzających, finansowych i głównych księgowych oraz wszystkich osób, zainteresowanych współpracą, wymianą handlową i nawiązaniem kontaktów gospodarczych z Chinami. Uczestnicy będą mogli poszerzyć wiedzę o doświadczenia praktyków oraz nawiązać kontakt z ekspertami z branży.

Szczegółowy program oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie organizatora: www.explanator.pl/pl/szkolenia_otwarte/Wspolpraca_z_Chinami-Poznan/664/.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach