FitWRO rozgrzewa Maraton Sportu World Games 2017

15.10.2015

Nasz Klient fitWRO poprowadził bicie rekordu fitnessowego podczas wielkiej imprezy w Hali Stulecia. Uczestnikami imprezy byli m.in. Anna Lewandowska oraz Maciej Zieliński.

Impreza odbywała się w ramach Maratonu Sportów The World Games 2017. Poprowadzili ją Anna Lewandowska - ambasadorka The World Games 2017 oraz legendarny kapitan koszykarskiego Śląska Wrocław - Maciej Zieliński.

Uczestnicy mogli sprawdzić się w dyscyplinach z programu Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017. Ale gwoździem programu było bicie rekordu w największej liczbie osób wykonujących układ fitness z piłką. Instruktorzy związani z fitWRO poprowadzili rozgrzewkę przed biciem rekordu.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach