Cykle artykułów w serwisach Infor.pl i eGospodarka.pl.

23.02.2016

Na cyfrowych łamach portali internetowych Infor.pl i eGospodarka.pl publikowane są artykuły eksperckie, przygotowane przez specjalistów z wrocławskiej firmy doradczej Prometeia.

Portale internetowe Infor.pl i eGospodarka.pl rozpoczęły publikowanie cykli artykułów informacyjnych, opracowanych przez ekspertów z wrocławskiej firmy doradczej Prometeia, zajmującej się doradztwem inwestycyjnym, pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji unijnych, wprowadzaniem spółek na giełdę oraz świadczeniem usług z zakresu Corporate Finance.

Dla użytkowników Infor.pl przeznaczone są artykuły dotyczące sposobów pozyskiwania kapitału rozwojowego dla przedsiębiorstw. Przybliżone zostały w nich zagadnienia dotyczące wejścia na giełdę i rynek alternatywny NewConnect, procedury składania wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej oraz kredytów dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Cykl w eGospodarka.pl poświęcony jest przybliżeniu konkretnych dotacji unijnych: kredytowi technologicznemu, programowi Demonstrator (dotacja na wdrożenie do wyników prac B+R) oraz 4Stock, tj. finansowaniu przez UE kosztów doradztwa związanego z debiutem giełdowym.

Ekspertami Prometeia dzielącymi się swoją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami Infora i eGospodarki są Piotr Gabrowski - certyfikowany doradcza ASO Prometeia Capital oraz Maciej Olszowy - kierownik działu dotacji UE w Prometeia Dotacje UE.

Publikacje dostępne są tutaj (Infor) oraz tutaj (eGospodarka).


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach