8 powodów dlaczego jesteśmy Ci potrzebni

1.

Poprawimy i wzmocnimy wizerunek Twojej firmy

Najlepsze produkty i usługi to tylko połowa sukcesu, jeśli nikt o nich nie słyszał. Prowadzimy takie działania, które pomagają wyróżnić produkt na tle konkurencji, a tym samym - zwracają uwagę mediów i potencjalnych klientów.

2.

Pomożemy wprowadzić nowy produkt na rynek

Na początek stworzymy nazwę i hasło reklamowe dla Twoich usług i produktów. Potem zbudujemy i wprowadzimy skuteczną strategię komunikacji w mediach i Internecie. Na końcu zbadamy opinię marki i zadbamy o wzmocnienie jej wizerunku.

3.

Pomożemy zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i usług, poprzez długofalowe działania PR

Dziś nie wystarczy już reklama w gazecie, czy szybki spot radiowy. Ważne jest to, co mówią i piszą o Twojej firmie, czyli Twój wizerunek. Narzędzia PR w przeciwieństwie do reklamy, pomagają dotrzeć do klientów z dokładnie taką informacją, na jakiej nam zależy, dlatego ich siła oddziaływania jest większa.

4.

Zorganizujemy imprezę, która pozostanie w pamięci

Chwytliwy pomysł, dobra organizacja i niezapomniana atmosfera są kluczem do sukcesu. Pasjonuje nas przygoda, chętnie eksperymentujemy z nowymi rozwiązaniami. Nie lubimy się nudzić, dlatego nikt nie nudzi się przy nas.

5.

Wiemy jak prowadzić skuteczny dialog z internautami

Potrafimy mówić językiem internautów, dlatego nasze działania z zakresu e-PR są skuteczne. Działamy dynamicznie i nieszablonowo, ponieważ wiemy, że każda akcja zachodząca w Internecie wymaga błyskawicznej reakcji.

6.

Mówimy językiem dziennikarzy, bo sami wywodzimy się z mediów

Wiemy jak rozmawiać z dziennikarzami i jak pisać, by chętnie nas czytali. Nie obiecujemy setek publikacji, ale robimy wszystko, by budować i podtrzymywać pozytywne relacje z mediami. Piszemy dobre komunikaty prasowe, które nie są reklamowymi notkami, ale inspirującym materiałem dla dziennikarza.

7.

Jesteśmy elastyczni i dostępni nie tylko od 9 do 17

Nie jesteśmy dużą korporacją, która pracuje w stałych ramach czasowych. Jesteśmy elastyczni i swoje działania dostosowujemy do Klienta i projektu, który realizujemy. Zawsze staramy się wychodzić poza oczekiwania, a nie tylko je spełniać.

8.

Działamy kompleksowo.
Nie musisz się o nic martwić

Dbamy o to, by nasi Klienci mieli zapewnione kompleksowe działania – od projektu logotypu, po stronę internetową, foldery reklamowe, profesjonalną sesję zdjęciową, aż po zbudowanie oraz wdrożenie strategii komunikacji marki.

Temat:

Dlaczego niektóre firmy odnoszą sukces,

podczas gdy inne walczą o przetrwanie?

Pytanie

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego niektóre restauracje czy sklepy biją rekordy popularności, a te znajdujące się drzwi obok świecą pustkami?
Jak to się dzieje, że niektóre marki ubrań, kosmetyków czy żywności pojawiają się we wszystkich kolorowych magazynach, a o niektórych nikt jeszcze nie słyszał? Dlaczego niektóre marki są częściej wybierane przez klientów, a inne walczą o przetrwanie?

Odpowiedź

Niezależnie w jakiej branży działasz, odpowiedź jest prosta – sukcesy odnoszą te firmy, które wiedzą jak ważny jest dobry PR. Dziś PR już nie jest tylko luksusem. Jest koniecznością. Najlepsze produkty i usługi to tylko połowa sukcesu ,jeśli nikt o nich nie słyszał. My wiemy jak opowiedzieć o nich światu.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach