„Zostań Superwoman” w Lady Fitness Club

02.10.2014

Dla Lady Fitness Club przygotowujemy Dzień Otwarty pod hasłem „Zostań Superwoman”. W programie oprócz zajęć fitnessowych jest mnóstwo atrakcji. Wszystkie bezpłatne.

Dzień Otwarty odbędzie się 10 października. O urodę pań, które przyjdą do klubu zadbają fryzjerzy z salonu Bella Madame, makijażystki z perfumerii Hebe i manicurzystka. Będzie też stoisko firmy Dermalogica przeprowadzającej analizę skóry.

Będzie można uczestniczyć  w 20 minutowych zajęciach pokazowych: Indoor Walking, zumby, gimnastyki na kręgosłup oraz ogólnorozwojowej. Dowiemy się też, jak dbać o kręgosłup w pracy – o tym opowie rehabilitantka z centrum RehaFit.

45-minutowe zajęcia przeprowadzi Marta Kaim, coach ze szkoły Manufaktura Przemian, która specjalizuje się w zarządzaniu czasem. Program Dnia Otwartego zamyka kurs samoobrony.

Na gości czekają przekąski przygotowane we współpracy z firmą Thermomix i wino od partnera imprezy - Centrum Wina.Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach