Zatańcz Zumbę w latynoskich rytmach

16.10.2012

Połączenie tańców latynoamerykańskich, hip-hopu, sztuk walki, tańca brzucha i aerobicu. Mowa o Zumbie, która od niedawna bije rekordy popularności na świecie.W najbliższy czwartek będzie okazja do wzięła udziału w bezpłatnych zajęciach w klubie Casa de la Musica.

Zumba poprawia samopoczucie, pomaga spalić kalorie, a trening fitness zamienia w rozrywkę. Opiera się na prostych krokach tanecznych, wykonywanych w rytm muzyki latynoskiej. Przeznaczona jest dla wszystkich, bez względu na wiek. Regularne treningi poprawiają kondycję, koordynację ruchową i spalają tkankę tłuszczową.

- Podczas zajęć wykorzystujemy takie układy choreograficzne, które kształtują sylwetkę i ujędrniają całe ciało. Przy okazji tworzymy atmosferę świetnej zabawy i nie czujemy, że ćwiczymy. To na pewno dobry trening dla początkujących oraz dla tych, którzy nie lubią nudnych i wyczerpujących ćwiczeń– mówi Joanna Kmieć z klubu Lady Fitness Club.

Zajęcia rozpoczną się o godz. 21 w klubie Casa de la Musica, a poprowadzą je trenerzy z Lady Fitness Club. W programie znajdzie się kubańska muzyka, promocje na barze i konkursy z nagrodami. Wstęp jest bezpłatny.

 


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach