Zapraszamy na forum inwestycyjne podczas China Homelife Show

25.05.2014

Wrocławska firma Importuj z Nami jest w gronie partnerów targów China Homelife Show, które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w terminie 28-30 maja 2014r. Piotr Burzyński, właściciel IzN będzie mówił o tym, jak stawiać pierwsze kroki w imporcie z Chin.

Program targów wzbogacony jest o forum inwestycyjne, podczas którego eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat współpracy gospodarczej z partnerami z Chin.

Poznańskie targi China Homelife Show (28-30 maja 2014 r.) to wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych współpracą z chińskimi firmami. To świetna okazja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć cenne wskazówki, jak prowadzić interesy z Państwem Środka. Program targów wzbogacony jest o forum inwestycyjne, podczas którego eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat współpracy gospodarczej z partnerami z Chin. Z ekspertami będzie można też porozmawiać osobiście. Udział w forum jest bezpłatny.

Podczas trzeciej edycji targów China Homelife Show 500 wyselekcjonowanych wystawców zaprezentuje swoje i firmy i produkty w podziale na następujące kategorie: meble, artykuły AGD, odzież i tekstylia, kuchnia i łazienka, dekoracja wnętrz , ogród i czas wolny. Targi są okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z chińskimi firmami, znalezienia partnerów handlowych czy nawet podpisania umów. Zwiedzającym bezpłatnie pomogą tłumacze władający językiem chińskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim i polskim. Z ich usług będzie można korzystać przez cały okres targów.

Wartość dodaną stanowi forum inwestycyjne China-Poland Matchmaking and Trade, które odbywać się będzie 28 i 29 maja w godz. 11-15 w pawilonie 6a. Przedsiębiorcy dowiedzą się, z jakimi problemami można się spotkać podczas importu towarów z Chin i jak je skutecznie rozwiązywać. Tematyka forum obejmuje m.in.:
- zarządzanie ryzykiem walutowym w handlu z Chinami,
- zasady bezpiecznego importu z Chin,
- najdogodniejsze sposoby transportu,
- zagadnienia kultury biznesu.

W gronie partnerów wydarzenia jest wrocławska firma Importuj z nami. Właściciel IzN, Piotr Burzyński będzie jednym z prelegentów forum. Opowie o tym, jak stawiać pierwsze kroki w imporcie z Chin (od czego zacząć, jak przebiega import, jak nie stracić pieniędzy, z kim współpracować).

Udział w forum jest bezpłatny, wymaga jedynie rejestracji przez stronę internetową: http://homelife.com.pl.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach