Yammi wybrało Proud Voice

05.01.2014

Od grudnia 2013 roku agencja PRoud Voice prowadzi działania z zakresu Public Relations dla sieci restauracji Yammi, która oferuje zdrową kuchnię typu fast food.

Współpraca obejmuje działania z obszaru social media, a także komunikację z mediami i doradztwo w zakresie promocji i reklamy. W dalszym etapie działań agencja zajmie się również rebrandingiem marki.

Umowa została podpisana na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia. Ze strony agencji współpracę koordynują Katarzyna Podsiadło i Anna Ancewicz. Klient sam zgłosił się do agencji i nie korzystał wcześniej z usług PR.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach