Yammi Wraps na Instagramie

16.08.2016

Profil Yammi Wraps - sieci restauracji serwującej zdrowy fast food, zdobywa coraz większą rzeszę obserwatorów. Szczególnie lubiane są plenerowe zdjęcia z wrocławskimi krasnalami.

Od 1 marca br. prowadzimy instagramowe konto Yammi Wraps i możemy już chwalić się niemałym sukcesem marki w social media. Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba obserwatorów, a marka chętnie wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom.

Yammi Wraps to wrocławskie restauracje typu fast food. W dwóch lokalach (Rynek i Pasaż Niepolda) serwowane są wrapy, zupy, sałatki i świeżo wyciskane soki. Menu cieszy się popularnością również w sieci, gdzie publikujemy zdjęcia serwowanych potraw. Jako plener wykorzystujemy Rynek i wciągamy do zabawy wrocławskie krasnale, które są uwielbiane przez mieszkańców i turystów. Rosnąca liczba fanów na FB i obserwatorów na Instagramie umacnia świadomość marki wśród wrocławian.

Profil na Instagramie można śledzić tutaj: @yammiwraps
Główny hasztag oznaczający wpisy to #yammiwraps.Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach