Wyjazd integracyjny zorganizowany dla firmy BMETERS

14.03.2014

W dniach 7-9 marca zorganizowaliśmy dla pracowników firmy BMETERS pełen atrakcji weekendowy wyjazd integracyjny do Szklarskiej Poręby.

Firma BMETERS Polska należy do Grupy BMETERS, jednej z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła. W kraju firma BMETERS Polska działa od ponad dekady i osiągnęła pozycję lidera w dziedzinie projektowania, produkcji oraz serwisu urządzeń pomiarowych.

Jednym z elementów misji firmy BMETERS Polska, jest zwracanie szczególnej uwagi na potrzeby klientów oraz dbałość o rzeczową, dobrą komunikację i wzajemne zaufanie. Mając na uwadze tę misję, zaplanowaliśmy i zorganizowaliśmy 3-dniowy wyjazd integracyjny do Szklarskiej Poręby dla ponad 30-osobowego zespołu pracowników firmy. Celem wyjazdu była nie tylko integracja i dobra zabawa, ale też wzmocnienie komunikacji wewnętrznej zespołu, w którym relacje oparte są na wzajemnym zaufaniu i pozytywnej energii.

W programie wyjazdu znalazły się gry zespołowe i sprawnościowe w terenie, oraz pełne adrenaliny zajęcia off road, podczas których uczestnicy prowadzili samochody terenowe i quady na byłym poligonie wojskowym. Uczestnicy wzięli też udział w biesiadzie grillowej „U Hohoła”, gdzie towarzyszył im DJ i znany akordeonista. Pobyt w czterogwiazdkowym hotelu Kryształ w Szklarskiej Porębie umilał relaks w SPA, na basenie i saunie, oraz gra w bowling i bilard.

Zgodnie z naszym planem, wyjazd okazał się pełnym sukcesem, a uczestnicy doskonale się bawili. Zaproponowany przez nas program spotkał się z dużym uznaniem i przede wszystkim zacieśnił więzy w zespole.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach