Wrocławska przedpremiera filmu "Pokot" w DCF-ie

27.02.2017

W dniu 23 lutego br. mieliśmy olbrzymią przyjemność i zaszczyt współorganizować uroczystą premierę filmu "Pokot" we Wrocławiu.

W uroczystej premierze wzięli udział reżyserka Agnieszka Holland, pisarka Olga Tokarczuk (współautorka scenariusza na podstawie własnej powieści "Prowadź swój pług przez kości umarłych"), producent Janusz Wąchała oraz obsada: Agnieszka Mandat, Katarzyna Herman, Patrycja Volny, Tomasz Kot, Borys Szyc, Jakub Gierszał i Wiktor Zborowski.

 

Koordynowaliśmy przebieg briefingu prasowego oraz indywidualnych wywiadów członkami ekipy. Przygotowaliśmy fotoreportaż z wydarzenia (którego część możecie oglądać w tym albumie) oraz transmisje na żywo online z wydarzenia.

 

Wszystkie fot.: PRoud Voice

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach