Warsztaty tańca brzucha

04.06.2014

Szerokie biodra? Oponka w pasie? W tańcu brzucha to atuty! Trzeba tylko nauczyć się kołysać nimi z gracją. Na dwugodzinne warsztaty orientalnego Belly Dance zaprasza Lady Fitness Club.

Uczestniczki warsztatów nauczą się podstawowych kroków klasycznego tańca arabskiego. Sztuka polega na kontrolowaniu ruchów poszczególnych części ciała, zwłaszcza bioder, brzucha i biustu. Bardzo charakterystyczne jest tzw. shimmy, czyli ruch bioder, wprawiający w drgania również brzuch tancerki.

Belly Dance to idealny taniec dla kobiet, które nie tylko chcą wymodelować sylwetkę i wzmocnić mięśnie brzucha, ale przede wszystkim polubić własne ciało i pozbyć kompleksów, czy wręcz odkryć w sobie uwodzicielkę. Taniec arabski jest w dużej mierze improwizowany, już po jednych zajęciach można poczuć się jak bohaterka „Baśni z 1001 nocy”!

Dwugodzinne warsztaty odbędą się w klubie Lady Fitness Club przy pl. Solidarności 1/3/5. Wstęp: 20 zł.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach