W DCF-ie premiera „Szefa” z poczęstunkiem dla widzów

22.07.2014

W piątek 25 lipca przesympatyczna komedia kulinarna „Szef” trafia na polskie ekrany. DCF przygotował dla widzów degustację smakołyków, których dostarczyły trzy wrocławskie restauracje: Nalanda, Wines&Olives oraz Dobra Karma.

„Szef” to film nie tylko dla tych, którzy kochają oglądać gotowanie na ekranie. To prawda, że wykorzystuje modę na kucharzy i blogi kulinarne, ale z ogromnym ciepłem i wdziękiem, z optymistycznym przesłaniem, ale bez powielania  schematów, które znamy z tysiąca innych filmów. Obsadzony gwiazdami „Szef” (na ekranie Scarlett Johansson, Robert Downey Jr, Jon Favreau, Sofia Vergara i Dustin Hoffman) to perfekcyjnie skrojony letni przebój. Z przyjemnością obejrzy go zarówno bardziej jak i mniej wyrafinowany widz.

W premierowy piątek, 25 lipca, w Dolnośląskim Centrum Filmowym zaplanowany jest poczęstunek dla widzów, którzy zgłodnieją po seansie. Będą pyszne greckie oliwki, sery i przekąski, a także próbki dań przygotowanych według kuchni pięciu przemian oraz zdrowe, sezonowe, jedzenie, bez polepszaczy i konserwantów. Po filmie granym o godz. 18.30, a przed tym, który zaczyna się o godz. 20.45 w holu kina, będzie można skosztować przysmaków, które są dziełem trzech wrocławskich restauracji: wegetariańskiej Nalandy (przy ul. Kościuszki), greckiej Wines&Olives (pl. Wolności) oraz serwującej sezonowe przysmaki, bez polepszaczy i konserwantów – Dobrej Karmy, mieszczącej się przy ulicy Cybulskiego.Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach