Social Media Yammi Wraps i Pizza Nel Parco w rękach Proud Voice

07.03.2016

Od 1 marca br. zajmujemy się prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych dla restauracji Yammi Wraps i Pizza Nel Parco.

Dla restauracji Yammi Wraps i Pizza Nel Parco zajmować się będziemy bieżącym prowadzeniem komunikacji społecznościowej na oficjalnych profilach na Facebooku i Instagramie.

Yammi Wraps to wrocławskie restauracje typu fast food. W dwóch lokalach (Rynek i Pasaż Niepolda) serwowane są wrapy, zupy, sałatki i świeżo wyciskane soki. Dania przygotowywane są na oczach klientów, powstają wyłącznie z najświeższych składników (kilka dostaw dziennie). Sosy i marynaty do mięs robione są na miejscu w oparciu o własną recepturę. Już wcześniej mieliśmy przyjemność współpracować z Yammi Wraps - odpowiadaliśmy za PR i komunikację oraz rebranding marki.

Pizza Nel Parco zlokalizowana przy ulicy Różyckiego 1 we Wrocławiu to włoska restauracja, specjalizująca się w wypieku tradycyjnej pizzy na cienkim cieście. W menu lokalu znajduje się kilkadziesiąt włoskich placków, które powstają wyłącznie z najlepszych składników na rynku. Pizza Nel Parco położona jest niedaleko malowniczego Parku Szczytnickiego, co czyni ją miejscem idealnym dla całej rodziny.

Facebook: Yammi Wraps, Pizza Nel Parco

Instagram: Yammi Wraps, Pizza Nel Parco


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach