Restauracja P2 świętuje drugie urodziny!

14.11.2016

Koncert wrocławskiego zespołu LOOP music, set didżejski, potrawy z dziczyzny i gęsiny przygotowane specjalnie na tę okazję oraz drinki i koktajle w atrakcyjnych cenach to tylko część atrakcji przygotowanych na 2. urodziny restauracji P2 Dinner & Bar, które odbędą się w dniach 18 i 19 listopada.

Kamienica „Pod Murzynkiem” przy Placu Solnym to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków mieszczących się przy wrocławskim Rynku, perła modernizmu w stolicy Dolnego Śląska. Znają go dobrze nie tylko zakochani w architekturze Wrocławia, ale również miłośnicy dobrej kuchni i wykwintnych alkoholi. Wszystko za sprawą restauracji P2 Dinner & Bar, mieszczącej się na parterze i pierwszym piętrze kamienicy „Pod Murzynkiem”. W listopadzie lokal obchodzi  drugie urodziny i z tej okazji zaprasza do wspólnego świętowania.

Dwudniowe obchody urodzin restauracji P2 Dinner & Bar rozpoczną się w piątek 18 listopada o godzinie 19.00, ale już od wtorku (15 listopada) zapanuje tam urodzinowa atmosfera: między 16.00 a 19.00 potrwają Happy Hours – wszystkie drinki dostępne będą o 50% taniej (np. Tequila Sunrise kosztować będzie 10 zł, Pina Colada – 9,5 zł, a Mojito – 9 zł).


Gwiazda wieczoru to wrocławski zespół LOOP music, który o 20.00 porwie do tańca w rytm najnowszych hitów z polskich i zagranicznych list przebojów. W piątkowy wieczór w P2 zabrzmią też elektroniczne rytmy miksowane na żywo przez DJ-a.

W piątek i sobotę goście będą mogli spróbować dań ze specjalnego menu, przygotowanego przez szefa kuchni specjalnie z myślą o urodzinach restauracji. Królować w nim będą gęsina i dziczyzna. Oba urodzinowe dni to także drinki i koktajle dostępne w atrakcyjnych cenach.

P2 Dinner & Bar

Plac Solny 2/3 Wrocław

+48 / 71 345 85 10

+48 / 698 155 222

 info@p2.wroclaw.pl

Rezerwacja stolików: http://bit.ly/2dcViO1Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach