Przedpremiera "Księstwa" z udziałem reżysera Andrzeja Barańskiego

08.05.2012

W czwartek 10 maja o godz. 19.45 w DCF-ie odbędzie się przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Andrzeja Barańskiego „Księstwo“. To ekranizacja autobiograficznej powieści Zbigniewa Masternaka „Niech żyje wolność”. W programie po projekcji znajduje się spotkanie i rozmowa z reżyserem, w której udział wezmą także dziennikarze filmowi: Piotr Czerkawski i Jan Pelczar.

Znakomity reżyser filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych, twórca m.in. „Kobiety z prowincji“, „Nad rzeką, której nie ma“, czy „Parę osób, mały czas“,  weźmie udział w czwartkowym pokazie i odpowie na pytania gości. Najnowszy film Barańskiego to adaptacja prozy Zbigniewa Masternaka, autora trzech powieści: „Niech żyje wolność”, „Chmurołap” i „Scyzoryk”, na których podstawie powstał scenariusz filmu.

Poprzedni obraz Barańskiego „Parę osób, mały czas” z wybitnymi rolami Krystyny Jandy i Andrzeja Hudziaka, został uznany przez krytyków za prawdziwe arcydzieło i obsypany nagrodami, m.in. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Pokaz filmu „Księstwo“ odbędzie się w czwartek o godz. 19.45. Bilety kosztują: 13 zł ulgowy i 16 zł normalny.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach