Prestiżowe wyróżnienia dla BMETERS Polska

06.07.2016

Nasz Klient, BMETERS Polska, jeden z czołowych producentów urządzeń do opomiarowania mediów w naszym kraju, otrzymał w ostatnim okresie kilka prestiżowych nagród branżowych: Gazelę Biznesu, Geparda Biznesu oraz Najlepsze w Polsce.

"Gazele Biznesu" to wyróżnienia dla najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MŚP w Polsce. Rodzimym przedsiębiorstwom nagrodę tę przyznaje "Puls Biznesu" już od 16 lat. Wyróżnienie za rok 2015 kolejny raz trafiło do rąk BMETERS Polska. Wcześniej nasz Klient otrzymał je w 2011 roku. Nagrodą za dynamiczny rozwój jest też "Gepard Biznesu", którym BMETERS został w tym roku wyróżniony po raz pierwszy. Ten laur (przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu (od 2006 roku) otrzymują firmy, których wartość w ciągu 12 miesięcy wzrosła o minimum 10 proc.


Godłem "Najlepsze w Polsce"  firma BMETERS Polska  została nagrodzona w ramach konkursu jakości produktów i usług, organizowanego przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Radio Merkury, "Nasz Głos Poznański", TVP S.A. Oddział w Poznaniu oraz EuroPartner. Nasz Klient prawo do posługiwania się Godłem "Najlepsze w Polsce" w oparciu o opinię konsumentów uzyskał za produkowane podzielniki kosztów ogrzewania i wodomierze.


Firma BMETERS Polska z siedzibą w Psarach k. Wrocławia zajmuje się produkcją ciepłomierze, wodomierzy, podzielników kosztów ogrzewania oraz oprogramowania do zdalnego odczytu i rozliczeń wskazań liczników mediów. Dla BMETERS zajmujemy się organizacją konferencji, event marketingiem, prowadzenie działu marketingu i PR w firmie  oraz copywritingiem.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach