Pracowita pierwsza połowa 2016 roku w Importuj z Nami

18.07.2016

Między styczniem a czerwcem nasz Klient uczestniczył w licznych konferencjach branżowych oraz imprezach wystawienniczych. Współorganizowaliśmy udział Importuj z Nami w tych wydarzeniach.

Najważniejszym wydarzeniem, w którym Importuj z Nami wzięło udział w pierwszej połowie bieżącego roku, bez wątpliwości były targi China Homelife Show w Nadarzynie k. Warszawy (7-9 czerwca) - największa w kraju impreza wystawiennicza, w całości poświęcona kwestiom importu towarów z Chin do Polski. Piąta edycja targów była największa w historii i zgromadziła blisko tysiąc wystawców z samych tylko Chin. Importuj z Nami objęło China Homelife Show 2016 patronatem. Jako jeden z partnerów wydarzenia, nasz Klient nie tylko mógł przygotować stoisko firmowe, ale też wziąć udział w edukacyjnej części targów - prezes IZN p. Piotr Burzyński wygłosił dwie prelekcje tematyczne, w których przybliżył słuchaczom kwestie związane z różnicami kulturowymi między Polską a Chinami i ich wpływem na prowadzenie biznesu oraz krok po kroku opisał proces importu z ChRL. Importuj z Nami patronowało także kolejnej edycji warsztatów Mój Start-Up - Import z Chin, które odbyły się w maju w Warszawie.


Przedstawiciele IZN wzięli też udział w innych wydarzeniach o charakterze gospodarczym, które miały miejsce w okresie od stycznia do czerwca. Wśród nich można wymienić wrocławską i krakowską galę nagrody "Regionalne Orły Eksportu" dziennika "Rzeczpospolita", konferencję "Coface Country Risk", Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach (największa impreza tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej) oraz Polsko-Egipskie Spotkanie Biznesowe.


Do naszych zadań należały: współorganizacja obecności Importuj z Nami na tych wydarzeniach oraz przygotowanie komunikacji do Klientów firmy informującej o tych wydarzeniach z życia przedsiębiorstwa.Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach