Pierwszy we Wrocławiu niepubliczny szpital ginekologiczno-położniczy

12.01.2015

W drugim kwartale 2015 roku w nowo wybudowanym budynku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu ruszy pierwszy w mieście niepubliczny szpital ginekologiczno-położniczy.

Potrzebę powstania nowoczesnej i luksusowej prywatnej kliniki ginekologiczno-położniczej zauważyli inwestorzy związani z Centrum Zdrowia Medfemina – prywatną przychodnią dla kobiet, która od trzech lat z powodzeniem funkcjonuje na Krzykach. Klinika zapełni istotną lukę na wrocławskim rynku medycznym – obecnie we Wrocławiu rodzić można wyłącznie w placówkach publicznych.

Kadrę nowego szpitala stanowić będzie sprawdzony i wysoko wykwalifikowany zespół, złożony głównie z lekarzy pracujących w Centrum Zdrowia Medfemina. Placówka będzie dysponować komfortową salą porodową, dostosowaną do porodów rodzinnych, oraz salą cięć cesarskich, wyposażoną w nowoczesny sprzęt medyczny. Najnowszej generacji system wentylacji i dezynfekcji zapewni wysoką czystość i sterylność zabiegów. Dostępne będą zróżnicowane metody łagodzenia bólu, zarówno tradycyjne (piłka, worek sako, masaż, woda), jak i nowoczesne (TENS, Entonox, znieczulenie zewnątrzoponowe).

Szpital będzie wyposażony także w dwuosobową salę intensywnego nadzoru pooperacyjnego oraz salę dla noworodków, wymagających intensywnej opieki poporodowej, wyposażoną w nowoczesne inkubatory oraz urządzenia resuscytacyjne. Jako pierwszy we Wrocławiu, szpital posiadać będzie inteligentny system przywołujący dla personelu, który znacznie usprawnia pracę lekarzy i skraca czas reakcji w sytuacji, wymagającej natychmiastowej mobilizacji zespołu.

Wszystkie pomieszczenia szpitala będą klimatyzowane. W klinice przewidziano łącznie 11 miejsc w luksusowych jedno- lub dwuosobowych pokojach, wyposażonych w łazienki i kąciki do pielęgnacji noworodków. W ramach pobytu, pacjentki otrzymają specjalnie skomponowane menu z możliwością indywidualnego doboru diety. W ofercie szpitala dostępne będą pakiety usług dostosowane do potrzeb pacjentek. Aby zmaksymalizować ich bezpieczeństwo i komfort, na jedną osobę będzie przypadać dużo wyższa liczba personelu niż w szpitalach publicznych. Przewiduje się również 24-godzinną opiekę indywidualną, a także wybór konkretnego lekarza lub położnej, wizyty domowe położnych, porady laktacyjne, usługi medyczne oraz fizjoterapeutyczne, wspomagające rekonwalescencję po porodzie lub operacji.

Szpital nie ograniczy się do pełnienia funkcji „porodówki”, będzie również wykonywał operacje ginekologiczne, przeprowadzane metodą klasyczną, oraz zabiegi laparoskopowe i histeroskopowe w specjalnie do tego celu przeznaczonej sali operacyjnej. Aby nadążyć za oczekiwaniami współczesnych kobiet, w ofercie znajdzie się także szeroka paleta zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej.

Nadrzędnym celem szpitala będzie świadczenie usług najwyższej jakości, zapewnienie pacjentkom maksymalnego komfortu oraz dopasowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb. Placówka będzie w pełni przygotowana do przyjmowania także osób obcojęzycznych. Wszystkie procedury lecznicze będą odpłatne, szpital nie będzie występował o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Obecnie w szpitalu trwają prace wykończeniowe i związane z wyposażaniem placówki. Finalizacja przedsięwzięcia zaplanowana jest na przełomie marca i kwietnia, a otwarcie w drugim kwartale 2015 roku.Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach