Otwarcie Pracowni Mody i Stylu Safio

10.03.2012

Warsztaty makijażu, konsultacje ze stylistką i dietetyczką oraz premiera letniej kolekcji butów Loft37.pl. To tylko kilka atrakcji jakie czekają na otwarciu nowej Pracowni Mody i Stylu Safio, przy ulicy Dubois 22 we Wrocławiu.

Spotkanie miłośników mody odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 marca od godz. 10 do 14. W programie znajdą się nie tylko pokazy nowych kolekcji ubrań i ręcznie wyszywanych butów, ale również konsultacje ze specjalistami w dziedzinie zdrowia i urody. Na miejscu będzie stylistka Katarzyna Cygańska, która doradzi paniom, w jakich kolorach byłoby im do twarzy oraz jakie fasony pasują do ich sylwetek. Wizażystka Magdalena Rychel natomiast, opowie o doborze kolorów do typu urody i zdradzi tajniki robienia profesjonalnego makijażu. Chętne panie będą mogły również skorzystać w fachowych porad dietetyczki z wrocławskiego centrum NUTRI-MED.

W Safio znajdziemy nie tylko ubrania dobrych gatunkowo marek.  Możemy także liczyć na fachową pomoc stylistek, które profesjonalnie stworzą nasz wizerunek, ubiorą do pracy czy na imprezę. Wkrótce w pracowni będzie można też zamówić indywidualny projekt sukienki, czy bluzki, który zostanie uszyty specjalnie dla nas. W ramach cyklicznych spotkań natomiast, Pracownia Mody i Stylu Safio zaprasza na warsztaty robienia makijażu, biżuterii, spotkania dla młodych mam, projektantów i miłośników mody. Otwarcie nowej pracowni odbędzie w sobotę od godz. 10 do 14. Panie, które jako pierwsze odwiedzą tego dnia Safio, otrzymają kupony na bezpłatne zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie oraz zniżki do salonu Candy Studio, a także vouchery na seanse w grocie solnej w Centrum Relaksu Grota Solna.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach