„Obudź swoją kobiecość” z Lady Fitness Club

15.03.2014

7 marca w klubie dla kobiet Lady Fitness Club, odbyło się spotkanie pod hasłem „Obudź swoją kobiecość”. Agencja PRoud Voice jako współorganizator wydarzenia, była odpowiedzialna m.in. za promocję w mediach.

Wrocławianki, które przyszły na spotkanie, miały okazję do spróbowania swoich sił podczas treningów Indoor Walking, Fat Burning i cieszącej się największą popularnością Zumby. Po intensywnym wysiłku fizycznym panie z przyjemnością próbowały zdrowych przekąsek, które przygotował dla pań jeden z partnerów – firma cateringnadiecie.pl.

Wrocławska grupa taneczna Ahlem zaprezentowała uczestniczkom zmysłowy taniec belly dance, który wzbudził wiele emocji wśród publiczności. Podczas warsztatów, tancerki wyjaśniły zasady poruszania się i odpowiedniego ruchu ciała w tańcu brzucha. Dużym zainteresowaniem cieszyło się też stoisko Yves Rocher, na których panie mogły zasięgnąć przydatnych kosmetycznych porad. Chętnym paniom wykonywany był okazjonalny makijaż. Uczestniczki wydarzenia mogły nie tylko zadbać o swój wygląd zewnętrzny, ale również dowiedzieć się tego, jak skutecznie zarządzać czasem i dążyć do osiągania założonych celów. Szkolenie w tym zakresie przeprowadziła Katarzyna Winkowska, certyfikowany coach i trener rozwoju osobistego. Impreza odbiła się szerokim echem w mediach - informacje na jej temat można było przeczytać, m.in. tutaj:

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach