Letni konkurs w Yammi Wraps

06.07.2016

Sieć restauracji Yammi Wraps zaprasza do wzięcia udziału w letnim konkursie. To okazja, aby stworzyć własny, świeżo wyciskany sok, który trafi do sprzedaży na cały miesiąc.

Konkurs "Wymyśl własny soczek" zorganizowany został na fanpejdżu Yammi Wraps na Facebooku. Trwa do 13 lipca do godziny 15.00. Zadanie jest proste: wystarczy opisać przepis (czyli podać listę maksymalnie czterech składników - owoców, warzyw i ziół) oraz nazwę swojego wymarzonego soczku i przesłać ją za pomocą wiadomości prywatnej do organizatorów.


Spośród nadesłanych propozycji komisja konkursowa wybierze najlepszy pomysł, który zostanie zrealizowany - będzie można go kupić w Yammi Wraps przez cały miesiąc. Autor otrzyma w nagrodę Kartę VIP Yammi ważną do końca roku. Rozdane zostanie także osiem wyróżnień - ich zdobywcy otrzymają vouchery na wrapy.


Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są na FB Yammi Wraps.


Dla Yammi Wraps zajmujemy się bieżącą promocją w kanałach Social Media. Odpowiadaliśmy też za rebranding marki.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach