Lady Fitness Club zaprasza na warsztaty z Piotrem Kucharskim

24.07.2014

Podczas czterogodzinnych zajęć prowadzonych przez świetnego kucharza, którego wszyscy znamy z „Dzień Dobry TVN” będzie można nauczyć się, jak przygotowywać dania pyszne, szybkie i zdrowe. Cena warsztatów to tylko 150 zł.

Do konkursu TVN „Gotuj o wszystko” zgłosiła go żona. Wygrał go, rzucił dotychczasową pracę i zaczął gotować dla widzów „Dzień Dobry TVN”, a rok później otworzył własną szkołę kulinarną we Wrocławiu.

Mowa o Piotrze Kucharskim, który w ciągu czterech lat, które minęły od jego zwycięstwa w telewizyjnym konkursie zbudował już własną markę… kucharską. W sierpniu poprowadzi warsztaty w swoim studiu kulinarnym. Zdradzi swoje patenty na to, jak przygotowywać posiłki efektowne, a jednocześnie proste, lekkie i sycące. W programie są też konsultacje kulinarne – uczestniczki warsztatów będą mogły porozmawiać z Piotrem Kucharskim osobiście. A na koniec wszyscy po prostu… zjedzą przygotowane potrawy. Wraz z Piotrem warsztaty poprowadzi dietetyczka Lady Fitness Club, Iga Gołębiowska.

Zajęcia odbędą się w dwóch terminach w piątek 8 sierpnia (godz. 17-21) i w sobotę 9 sierpnia (godz. 15-19). Zapisy mailowe pod adresem: info@ladyfitness.com.pl. Warto się pośpieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Cena 150 zł – sprzęt do gotowania i produkty wliczone.

Studio kulinarne Piotra Kucharskiego mieści się w dawnej rozlewni piwa, wrocławskim Browarze Mieszczańskim, przy ulicy Hubskiej 44-45.Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach