Kultowe filmy wracają na ekrany DCF-u

02.08.2012

Od wtorku 7 sierpnia rusza w Dolnośląskim Centrum Filmowym cotygodniowy cykl „Zagraj to jeszcze raz”, przypominający filmy, które cieszyły się największą popularnością i nie ma ich już w repertuarze kina.

Kto nie zdążył obejrzeć filmu „Ki” Leszka Dawida, będzie miał okazję nadrobić zaległości już w najbliższy wtorek. Tytułowa bohaterka (nagrodzona Złotymi Lwami Roma Gąsiorowska) nie zgadza się na ograniczenia, jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu swojej matki, ucieka od stereotypu umęczonej, samotnej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć barwnie, szybko i intensywnie. Związki Ki z mężczyznami nie należą do obiecujących, choć właśnie trudne relacje pomagają jej dojrzeć do miłości i odpowiedzialności za siebie i syna.

 W kolejnych tygodniach w cyklu „Zagraj to jeszcze raz”zobaczymy: „Rzeź” Romana Polańskiego, „Kieł” Yorgosa Lanthimosa oraz „Lęk wysokości” Bartosza Konopki. Seanse rozpoczynają się o godz. 20, a bilety na seanse kosztują 11 zł.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach