Konferencja zorganizowana dla firmy BMETERS Polska

13.12.2013

Kolejna w tym roku konferencja dla firmy Bmeters. Ponad 100 gości, partnerów i przedstawicieli mediów w pięknym wnętrzu Hotelu Sofitel we Wrocławiu.

W środę 13 listopada we wrocławskim hotelu Sofitel, odbyła się kolejna konferencja organizowana przez firmę BMETERS Polska wraz z partnerami. Tematem przewodnim spotkania była poprawa efektywności w systemach instalacji wodnej, grzewczej oraz ochrony przeciwpożarowej w budynkach wielolokalowych.

Wykłady dla licznie przybyłych gości przeprowadzili przedstawiciele BMETERS, a także partnerzy z firm Grundfos, Boxmet, HERZ, a także z Politechniki Wrocławskiej. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Rynek Instalacyjny, Administrator, Wspólnota Mieszkaniowa oraz portal Inwestycje.pl.

Celem wrocławskiego spotkania, było zaprezentowanie zarządcom nieruchomości, administratorom oraz spółdzielniom mieszkaniowym najnowszych praktyk, a także innowacyjnych rozwiązań branżowych. Omówione zostały też zagadnienia związane z najnowocześniejszymi metodami i technologiami poprawy efektywności w systemach instalacji wodnej i grzewczej oraz w systemach ochrony przeciwpożarowej w budynkach wielolokalowych.

Przedstawiciele BMETERS opowiedzieli o innowacyjnych technologiach opomiarowania wody i ciepła, a także o metodzie podziału indywidualnych kosztów ogrzewania w budynkach wielorodzinnych. Grundfos przybliżył uczestnikom korzyści ze stosowania pomp ciepłowniczych, a Boxmet poruszył kwestię hydrantów wewnętrznych i biernej ochrony przeciwpożarowej. Firma HERZ wyjaśniła błędy przy równoważeniu hydraulicznym instalacji grzewczej, a przedstawiciel Politechniki Wrocławskiej omówił rolę zarządcy w procesie termodernizacji budynków.

Zaproszeni na konferencję przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych, zarządcy budynku i administratorzy, przybyli z różnych miast województwa dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego. Spotkanie to, było dla nich również doskonałą okazją do wymiany poglądów oraz doświadczeń związanych z zastosowaniem instalacji w budynkach mieszkalnych, a także z ich opomiarowaniem.

 

 

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach