Kino dla seniorów w DCF-ie

01.08.2012

Od 7 sierpnia w każdy wtorek o godz. 12 w Dolnośląskim Centrum Filmowym odbywać się będą projekcje filmów specjalnie wybranych dla dojrzałych widzów, w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Si, Señor!”.

W ramach sierpniowych projekcji z cyklu „Filmowe Podróże” odwiedzimy Japonię, Włochy, Nową Zelandię i Niemcy. Wszystkie pokazy poprzedzone będą krótkim wstępem na temat wyświetlanego obrazu i kultury odwiedzanego w czasie seansu kraju. Po filmie widzowie będą mogli podzielić się wrażeniami i wymienić opinie. 

7 sierpnia odbędzie się pokaz filmu nominowanego do berlińskiego Złotego Niedźwiedzia „Hanami – kwiat wiśni” w reżyserii Doris Dörrie. To pełen uczucia i ujmujących obrazów film o dojrzałej miłości, marzeniach i przemijaniu. Zobaczymy poetycką historię emerytowanego urzędnika, który po śmierci żony wyrusza w podróż do Japonii, by móc poznać nieznane mu wcześniej pasje żony. Podróż staje się wędrówką w głąb siebie, długoletniego związku z żoną, istoty życia oraz bezinteresownej miłości. W następne wtorki z DKF-em „Si, Señor!” zobaczymy m.in.: „Passione” Johna Turturro, „Fortepian” Jane Campion oraz film „Cztery minuty” Chrisa Krausa. Wstęp na każde spotkanie kosztuje 10 zł.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach