Karnawał w rytmie Zumby

21.01.2013

Zumba czyli aerobik z elementami tańców latynoamerykańskich, to coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, która pomaga spalić kalorie, a trening zamienia w dobrą zabawę. W czwartek 24 stycznia każdy będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych zajęciach i spróbować swoich sił w latynoskich rytmach.

Zumba opiera się na prostych krokach takich rytmów i stylów tanecznych, jak salsa, samba, tango, flamenco i taniec brzucha, wykonywanych w rytm żywiołowej muzyki. Przeznaczona jest dla wszystkich, bez względu na wiek, poziom sprawności fizycznej czy umiejętności taneczne. Wystarczy dać się porwać muzyce i słuchać wskazówek instruktora, by poczuć się młodo i beztrosko, a przy tym kształtować sylwetkę, dbać o kondycję i gubić zbędne kilogramy.  Jedyne co należy ze sobą zabrać na zajęcia, to wygodne obuwie i strój, który nie będzie krępował ruchów.

 Impreza rozpocznie się o godz. 21.30 w klubie Casa de la Musica, a poprowadzą ją trenerzy z Lady Fitness Club. W programie znajdzie się kubańska muzyka i nagrody dla najlepszych tancerzy. Wstęp jest bezpłatny.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach