Importuj z Nami uczestniczy w kongresie Asia Trade

17.10.2015

Importuj z Nami zostało partnerem bardzo interesującego kongresu poświęconej handlowi z Azją. Asia Trade Know How odbędzie sie w terminie 19-21 listopada w Expo Arena Mazury w Ostródzie.

Kongres został objęty patronatem Ministerstwa Gospodarki. Ma charakter biznesowy, a jego celem jest wskazanie nowych możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw oraz dostarczenie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi.

Wśród wystawców znajdą się nie tylko banki czy biura podróży, ale również ambasady, konsulaty i izby gospodarcze wielu azjatyckich państw. Formuła wydarzenia opiera się bowiem na podziale na cztery strefy tematyczne obejmujące zagadnienia związane z poznaniem Azji jako partnera biznesowego – rozpoczynając od know-how po strefę eksporterów.

Będzie również strefa profesjonalnych spotkań biznesowych oraz strefa konferencyjna. Jej prelegentami będą przedstawiciele ambasad m.in. Indii, Wietnamu, Malezji, Afganistanu, Iranu i Filipin, jak również znawcy rynków wschodnich i redaktorzy czołowych portali gospodarczych. W tym gronie jest również Piotr Burzyński, prezes Importuj z Nami, który zdradzi uczestnikom konferencji, jak najbezpieczniej importować z Chin.

Konkretne informacje na temat rynków poszczególnych krajów azjatyckich, ich stref ekonomicznych oraz sprawdzonych form nawiązywania współpracy biznesowej będzie można uzyskać w ramach bezpośrednich spotkań z gośćmi kongresu oraz w trakcie paneli dyskusyjnych.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach