Importuj z Nami patronem dwunastych warsztatów Mój StartUp - Import z Chin

22.02.2016

Importuj z Nami objęło swym patronatem kolejną edycję warsztatów Mój StartUp - Import z Chin, w ramach których przedsiębiorcy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu wymiany handlowej z Państwem Środka.

Uczestnikami warsztatów Mój StartUp - Import z Chin są, którym patronuje Importuj z Nami, przede wszystkim przedsiębiorcy rozważający podjęcie współpracy z partnerami z Chin, importerzy aktywnie sprowadzający towary zza Wielkiego Muru, ale napotykający na różnego rodzaju przeszkody przy prowadzeniu biznesu, jak też sprzedawcy szukający możliwości pozyskania dostawców z Chin.

Dzięki warsztatom powinni oni zyskać niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym łatwiej nawiążą i utrzymają kontakty z partnerami chińskimi, jak też poznają specyfikę funkcjonowania rynku w ChRL i prowadzenia wymiany zagranicznej przez firmy z tego kraju.

Organizator zapewnia wysoki poziom wiedzy trenerów (doświadczonych handlowców - praktyków) oraz materiały szkoleniowe. Wielkość grup jest typowo warsztatowa i wynosi maksymalnie 10 osób.

Dwunasta edycja warsztatów Mój StartUp - Import z Chin odbędzie się 19 marca w Warszawie.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach