Importuj z Nami na targach China Homelife Show w Nadarzynie k. Warszawy.

01.07.2016

Nasz klient, wrocławska firma Importuj z Nami, patronowała największym w Europie Środkowo-Wschodniej targom w całości poświęconym importowi towarów z Chińskiej Republiki Ludowej.

Targi China Homelife Show 2016 po raz pierwszy odbywały się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Była to już piąta edycja imprezy, największa dotychczas - udział zgłosiło blisko tysiąc firm z Chin, dokładnie selekcjonowanych przez organizatorów.

Importuj z Nami objęła targi China Homelife Show swoim patronatem. Nasz klient na stoisku wyjaśniał potencjalnym kontrahentom zasady współpracy, ale też częstował gości targów pysznymi, polskimi jabłkami.

Patronat wiązał się z udziałem Importuj z Nami w edukacyjnej części wydarzenia. Prezes Importuj z Nami, p. Piotr Burzyński wystąpił z dwiema prelekcjami tematycznymi ("Ramy kulturowe współpracy z chińskim partnerem", "Proces importu z Chin"), podczas których podzielił się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem w kontaktach z klientami chińskimi.

Poniżej krótka fotorelacja z udziału Importuj z Nami w targach China Homelife Show 2016. Pełna relacja na stronie naszego Klienta.


 


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach