Importuj z Nami na China Expo Poland

10.09.2014

Warszawskie China Expo Poland 2014 (4-6 września 2014 r.) to największa impreza targowa w Polsce dedykowana współpracy biznesowej z Chinami.

Importuj z Nami jest w gronie wystawców. Na stoisku naszego Klienta będzie można zapoznać się z ofertą firmy i porozmawiać z naszymi specjalistami w zakresie importu towarów z Azji.

Wartość dodaną stanowi konferencja poświęcona współpracy gospodarczej z partnerami z Chin. Podczas trzech dni prelekcyjnych przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak przyciągać chińskich inwestorów, jakie są prawne aspekty kontraktu handlowego przy imporcie z Chin, nauczą się też podstawowych chińskich zwrotów ułatwiających pierwsze kontakty biznesowe. CEO Importuj z nami Piotr Burzyński jako jeden z prelegentów konferencji opowie o tym, jak bezpiecznie importować z Chin.Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach