ELPARTNERS klientem PRoud Voice

27.02.2017

W gronie naszych Klientów witamy firmę ELPARTNERS, zajmującą się pozyskiwaniem dotacji ze środków Unii Europejskiej oraz prowadzeniem i rozliczaniem projektów.

ELPARTNERS to wrocławska firma, którą tworzą Piotr Wanicki oraz Mira Michalska-Rak. To doświadczeni fachowcy od lat z sukcesem pozyskujący finansowanie dla firm ze środków pochodzących z funduszy UE. Piotr Wanicki, autor kilkudziesięciu wniosków o dofinansowanie dla projektów inwestycyjnych zakończonych sukcesem, doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w Instytucie Rachunkowości, odpowiada za kwestie strategiczne. Specjalizuje się w przygotowywaniu zarówno analiz finansowych, jak i opłacalności planowanych inwestycji, a także dokumentacji niezbędnej do pozyskania finansowania zewnętrznego.

Mira Michalska-Rak, mogąca pochwalić się doświadczeniem w relacjach w instytucjami publicznymi, odpowiada za kwestie merytoryczne, a jej specjalnością jest przygotowywanie wszelkiego typu dokumentacji: biznes planów, wniosków o dofinansowanie, studiów wykonalności, strategii rozwoju.


Dla ELPARTNERS zajmować się będziemy prowadzeniem profilu na Facebooku, działaniami z zakresu Media Relations, zarządzaniem stroną internetową oraz przygotowaniem nowych materiałów promocyjnych.


Strona WWW Klienta;


Profil FB Klienta.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach