Dzień tylko dla kobiet w Lady Fitness Club

10.10.2013

Kurs samoobrony dla kobiet, warsztaty Facefitness, kurs jesiennego makijażu, pilates przy muzyce na żywo i energetyczna zumba – to tylko kilka atrakcji jakie czekają na panie w piątek w klubie Lady Fitness Club.

W programie znajdzie się spotkanie z autorką książki „Sekret Młodości - Facefitness”, Patrycją Kondracką, która opowie o swoim ekologicznym stylu życia i zaprezentuje naturalne metody redukowania zmarszczek i modelowania twarzy. Nowatorski trening oparty jest na autorskim programie ćwiczeń na poszczególne partie mięśni twarzy. Jego głównym celem jest poprawienie elastyczności twarzy, wygładzenie jej, zredukowanie powstających zmarszczek i zapobieganie tworzeniu się nowych.

 Chętne panie będą mogły również wziąć udział w kursie samoobrony, który poprowadzi instruktor Krystian Balowski, trener personalny i specjalista żywienia. Oprócz omówienia podstawowych zasad bezpieczeństwa, kobiety nauczą się także podstawowych technik samoobrony. Panie dowiedzą się jak do obrony wykorzystać przedmioty codziennego użytku, np. torebkę czy dezodorant, nauczą się jak rozpoznać zagrożenie i uniknąć ryzyka.

 W programie imprezy także bezpłatny kurs jesiennego makijażu, który poprowadzą wizażystki z perfumerii Sephora, dobór biżuterii do typu urody, badanie rodzaju cery, degustacja świeżo wyciskanych soków, świeże tortille i sałatki z Yammi, a także otwarte zajęcia fitness. Uczestniczką będą mogły poćwiczyć zumbę oraz pilates przy muzyce na żywo.

Oprócz tego na siłowni każda pani będzie mogła skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała, spirometrii, konsultacji z instruktorami fitness, zaproszeń na treningi personalne czy z pokazowych zabiegów na twarz Endermologie. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00 w klubie Lady Fitness Club przy ul. Solidarności 1/3/5. Wstęp jest bezpłatny.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach