Drzwi Otwarte w pracowni MOHAIR

26.10.2011

Premiera autorskiej sesji zdjęciowej i filmu promującego MOHAIR, koncerty oraz wernisaż prac wrocławskich artystów, metamorfozy wizerunkowe oraz bezpłatne konsultacje z fryzjerami i wizażystami – to tylko kilka atrakcji, jakie czekają 5 listopada w pracowni MOHAIR.

Odbędą się tam Drzwi Otwarte, podczas których będzie okazja do rozmów ze stylistami fryzur, wymodelowania włosów oraz otrzymania zniżek na strzyżenie, makijaż i sesję zdjęciową. Na miejscu będzie także wizażystka, która opowie o doborze kolorów do typu urody i zdradzi tajniki robienia profesjonalnego makijażu. Sobotnia impreza to także okazja do obejrzenia premiery autorskiej sesji zdjęciowej oraz filmu „Royal Vibes”, stworzonych przez stylistów Mohair. 

 

W programie znajdą się również koncerty dwóch wrocławskich zespołów: Rabastabarbar oraz Intendente. Pierwszy z nich, znany już dobrze we Wrocławiu, właśnie wydał swoją debiutancką płytę, a w Mohair po raz pierwszy zagra koncert akustyczny. Usłyszymy najbardziej znane utwory zespołu, m.in.:  "Spacer niesamotny", "Fioletowe słońce", "Kobieto" czy "Biegnij".

 

Drugim artystą, który wystąpi w Mohair będzie zespół gitarowy Intendente. Muzycy w swojej twórczości bazują przede wszystkim na rocku, ale także szukają inspiracji wśród odmiennych stylów muzycznych. W ich repertuarze można odnaleźć covery takich zespołów jak: The Doors, Stereophonics, The Stranglers, czy Pearl Jam.

 

Podczas imprezy odbędzie się także wernisaż prac Aleksandy Macewicz, który na co dzień zajmuje się fotografią mody. ;)Jej prace są pełne magii, kolorów i światła. Prowadzi firmę fotograficzną która współpracuje z profesjonalnymi wizażystami, stylistami i projektantami mody, m.in. z Agnieszką Światły.

 

Impreza startuje o godz. 15 i potrwa do 20. Wstęp jest bezpłatny.

 

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach