Drugie urodziny restauracji P2 za nami!

23.11.2016

Weekend 18 i 19 listopada upłynął pod znakiem hucznie obchodzonych 2. urodzin wrocławskiej restauracji, które mieliśmy przyjemność organizować.

Już od godziny 19.00 w piątek goście tłumnie przybywali do P2 Dinner & Bar przy Placu Solnym, aby wziąć udział w urodzinowej zabawie. Na tę okoliczność fasadę kamienicy "Pod Murzynkiem", gdzie mieści się lokal, została oświetlona okolicznościową iluminacją.

Gwiazda wieczoru - wrocławski zespół LOOP music, wraz ze wspierającym ich gościnnie utalentowanym wrocławskim saksofonistą Robertem Kamalskim - porwała gości do wspólnej zabawy w rytm najbardziej popularnych hitów z ostatnich list przebojów. Parkiet szybko zapełnił się tańczącymi parami. Następnie za konsoletą stanął DJ Axel P, który rozbujał zgromadzonych house’owymi dźwiękami.

Bawiący się na urodzinach P2 mogli spróbować wyjątkowych dań z dziczyzny i gęsiny, które Szef Kuchni przyrządził specjalnie z okazji imprezy, jak też spróbować wyjątkowych drinków i koktajli serwowanych przez barmanów.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach