Darmowy osteobus i bezpłatne konsultacje lekarzy specjalistów

19.02.2013

W sobotę 2 marca będzie można skorzystać z bezpłatnego badania w kierunku osteoporozy, zmierzyć ciśnienie tętnicze, wykonać analizę składu ciała i skonsultować się z lekarzami specjalistami.

Na parkingu przy placu Solidarności 1/3/5 stanie osteobus, w którym każdy będzie mógł sprawdzić stan swoich kości i kondycję organizmu.

Badania profilaktyczne odbywać się będą pod hasłem „Zbadaj się na zdrowie” i mają na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Do  dyspozycji pacjentów od godz. 11 do 15 będą lekarze, którzy udzielą odpowiedzi na pytania, wręczą bezpłatne materiały informacyjne i pokażą jak troszczyć się o swoje zdrowie na co dzień. W programie zaplanowano między innymi bezpłatne porady ginekologa, stomatologa, dietetyka, fizjoterapeuty i kosmetologa. Dodatkowo każdy będzie mógł zmierzyć ciśnienie tętnicze, sprawdzić swój wiek metaboliczny oraz wykonać analizę składu ciała – zmierzyć poziom otyłości brzusznej, wody, tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Badanie densynometryczne trwa kilka minut, jest bezbolesne i nieszkodliwe dla zdrowia. Wykonywane będzie z okolicy stawu biodrowego za pomocą promieni rentgenowskich. Przebadać w osteobusie będą mogły się kobiety powyżej 60 roku życia, bo to właśnie je osteoporoza dotyka najczęściej. Wyniki przedstawione zostaną od razu i będzie można omówić je ze specjalistą.

Autobus wyposażony w sprzęt diagnostyczny stanie na parkingu przy klubie Lady Fitness przy ul. Solidarności 1/3/5. W godzinach od 9 do 17 będzie można w nim zbadać swoje kości. Zapisy na badanie prowadzone są w klubie pod numerem (71) 781-01-39. Tam również będzie można skorzystać z porad lekarzy, a przed badaniem w osteobusie należy zgłosić się do klubu po odbiór ankiety.

 

 

 

 


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach