Cykl konferencji o oszczędzaniu energii cieplnej w budynkach mieszkalnych

21.04.2013

BMETERS Polska zaprasza na cykl konferencji skierowany do administratorów, zarządców nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych, a także do wszystkich zainteresowanych tematyką oszczędzania energii cieplnej w budynkach mieszkalnych.

BMETERS Polska przy udziale firm: Grundfos, Danfoss i De Dietrich zrealizuje w maju trzy konferencje dotyczące sposobów zmniejszenia kosztów utrzymania ciepła, a także prawidłowego opomiarowania ciepła w budynkach wielolokalowych. Spotkania przeznaczone są szczególnie dla administratorów, zarządców i spółdzielni mieszkaniowych, a także dla wszystkich zainteresowanych tematyką oszczędzania energii cieplnej w budynkach mieszkalnych. Poruszonych zostanie wiele praktycznych kwestii związanych z zastosowaniem urządzeń techniki grzewczej, instalacyjnej i pomiarowej.

Konferencje branżowe będą okazją do spotkania się specjalistów, producentów i praktyków, związanych z przemysłem produkcyjnym z całej Polski.Podczas planowanych spotkań głos zabiorą przedstawiciele i eksperci z branży techniki budowlanej, którzy przedstawią nowoczesne podejście do rozwiązywania problemów energetycznych.Omówione zostaną, m.in. zagadnienia związane z kompleksową termomodernizacją budynków wielorodzinnych oraz korzyściami, jakie niesie ze sobą opomiarowanie ciepła w budynkach wielomieszkaniowych, z uwzględnieniem przenikania ciepła między lokalami. Uczestnicy będą mieli również możliwość zgłębienia wiedzy na tematy dotyczące, m.in. modernizacji instalacji centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej. Poznamy także nowoczesne rozwiązania ogrzewania domów za pomocą kotłów gazowych oraz energooszczędne pompy obiegowe i zestawy hydroforowe, które gwarantują niskie rachunki za ogrzewanie domu i wody.

Celem cyklu konferencji, w których udział weźmie ponad 500 ekspertów jest przedstawienie przede wszystkim administratorom, zarządcom nieruchomości i spółdzielniom mieszkaniowym najnowszych praktyk, innowacyjnych rozwiązań branżowych oraz wymianę poglądów i doświadczeń związanych z techniką grzewczą i pomiarową w budynkach mieszkalnych.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 maja 2013 w Trzebnicy i będzie dotyczyć sposobów oszczędzania energii cieplnej w budynkach mieszkalnych za pomocą nowoczesnych urządzeń techniki grzewczej, instalacyjnej i pomiarowej. Patronat nad wydarzeniem objęła Politechnika Wrocławska. Kolejną konferencję zaplanowano na 16 maja w Czeladzi oraz 21 maja w Toruniu. Firma Bmeters organizuje również dwudniową konferencję pod patronatem Instytutu Techniki Budowlanej, która odbędzie się 4 i 5 czerwca w Warszawie.

 Wstęp na wszystkie konferencje jest bezpłatny. Wymagana jest jednak rejestracja pod numerem telefonu: 71 388-90-83 w. 24 lub 500-260-217, a także pod adresem e-mail: andrzej.zych@bmeters.pl. Więcej informacji znajduje się na stronach internetowych organizatorów.

 Terminy i lokalizacje konferencji:

9 maja (czwartek), Trzebnica, Hotel Trzebnica, ul. Leśna 2
16 maja (czwartek), Czeladź, Hotel Szafran, ul. Będzińska 82
21 maja (wtorek), Toruń, Hotel Filmar, ul. Grudziądzka 45
4-5 czerwca (wtorek-środa),Warszawa, Hotel Puławska Residence, ul. Puławska 361,  pod partonatem Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie

 

 

 

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach