Ciuch za ciuch w Łubu Dubu

14.11.2011

Kolejna, czwarta już edycja Swap Party, czyli bezgotówkowej wymiany ciuchów odbędzie się w sobotę 19 listopada w klubie Łubu Dubu. W programie imprezy znajdą się również darmowe konsultacje ze stylistami i wizażystami.

Każdy kto ma w swojej szafie ubrania, których nie nosił od kilku miesięcy, może się ich pozbyć i wymienić na zupełnie nowe, nie wydając przy tym nawet złotówki. Taka jest idea imprez Swap Party, które we Wrocławiu biją rekordy popularności.

Spotkania w Łubu Dubu to także okazja do nauki profesjonalnego makijażu oraz zasad stylizacji ubioru. Na miejscu będzie wizażystka Małgorzata Korczyńska, która opowie o doborze kolorów do typu urody i zdradzi tajniki robienia dziennego oraz wieczorowego makijażu, a także wrocławska modowa blogerka i stylistka - Radzka, która pomoże dobrać ubrania do sylwetki.

Wymiana ubrań odbywać się będzie bezgotówkowo, dopuszczalne są jednak wyjątki. Jeśli będą wyjątkowo wartościowe, można je odsprzedać, ale cena nie powinna przekroczyć 50 zł. W tej cenie będzie można także kupić unikatowe włoskie ubrania z butiku Safio oraz ręcznie szyte szale i kominy firmy Lamoni.

Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy przynieść do 18 listopada zbędne ciuchy i wieszaki do klubu Łubu Dubu. Zasada niezmiennie jest jedna – ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie.

Swap Party odbędzie się 19 listopada w godzinach 14-17 w klubie Łubu Dubu przy ulicy Odrzańskiej 24-29. Za wstęp zapłacimy 5 zł. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na akcję Akademia Przyszłości, która umożliwia pomoc w nauce dzieciom, mającym trudną sytuację rodzinną i finansową.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach