Browar Wiatr w gronie klientów Proud Voice

02.03.2016

Rozpoczynamy współpracę z restauracyjnym Browarem Wiatr - nowym miejscem spotkań, ulokowanym w urokliwym miasteczku w województwie łódzkim.

Browar Wiatr stanowić będzie wyjątkowe miejsce na mapie Uniejowa i okolic. Łączyć będzie w sobie cechy browaru rzemieślniczego, domowej restauracji, regionalnych delikatesów oraz hotelu z apartamentami.

Goście Browaru Wiatr będą mogli nie tylko spróbować kilku gatunków piwa craftowego, czyli warzonego na miejscu w oparciu o tradycyjne receptury, ale też skosztować potraw przygotowanych z lokalnych, naturalnych składników oraz spędzić noc w komfortowych i przytulnych apartamentach. Browar Wiatr pomyślany jest jako miejsce, gdzie wyjątkowy czas spędzi cała rodzina.

Dla Browaru Wiatr zajmować się będziemy działaniami z zakresu media relations, social media, jak też strategiami komunikacyjnymi, copywritingiem oraz przygotowaniem kreacji wizualnej.

Browar Uniejów otworzy swe podwoje dla pierwszych klientów już 22 kwietnia. Siedziba będzie mieścić się w Uniejowie przy ul. Dąbskiej 49.

Najnowsze informacje o rozwoju projektu można śledzić na stronie internetowej oraz na profilach na Facebooku i Instagramie.


Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach