Bezpłatne zajęcia dla Pań w Lady Fitness Club

26.09.2012

W najbliższy czwartek (4 października) wszystkie panie będą miały okazję do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach fitness i treningach na siłowni. W Lady Fitness Club odbędą się również bezpłatne konsultacje z instruktorami i dietetykami oraz badania składu ciała i wieku metabolicznego.

Dzień Otwarty to okazja do zapoznania się z różnymi rodzajami aktywności fizycznej.  W programie znajdą się zajęcia na zdrowe plecy, gimnastyka antycellulitowa, taneczna zumba, czy trening na bieżniach Indoor Walking. Od godz. 8 do 22 odbędą się również zajęcia na stepach, kształtujące wszystkie partie ciała oraz ćwiczenia dla seniorów.

Na siłowni panie skorzystają z darmowych porad instruktorów, którzy dobiorą odpowiednie ćwiczenia, sprawdzą poziom tkanki tłuszczowej i wykonają wszystkie pomiary.  Tego dnia będzie można również kupić karnety w promocyjnych cenach i skorzystać z rabatów na dodatkowe usługi w klubie.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach