Atrakcje dla ciała i ducha na Dzień Kobiet

26.02.2014

W piątek 7 marca wrocławianki będą mogły wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu pod hasłem „Obudź swoją kobiecość” z okazji Dnia Kobiet. W programie znajdą się, m.in. szkolenie motywacyjne z coachem oraz warsztaty tańca orientalnego.

Dla pań, które chcą zgubić zbędne kalorie zaplanowano liczne zajęcia aerobowe, tj. Zumba, Indoor Walking i Fat Burning. Każda chętna uczestnika będzie miała okazję spróbować orientalnego tańca brzucha, którego warsztaty poprowadzą tancerki z wrocławskiej grupy Ahlem. 

Uczestniczki będą miały również okazję wziąć udział w spotkaniu z Katarzyną Winkowską, certyfikowanym coachem i trenerem rozwoju osobistego. Panie dowiedzą się jak ważny jest świadomy rozwój osobisty i zawodowy, zarzadzanie sobą w czasie oraz poznają techniki długofalowego planowania. Zainteresowane uczestniczki będą mogły również wziąć udział w metamorfozie, którą przeprowadzi stylistka oraz dowiedzą się jak za pomocą odpowiednio dopasowanego stroju, podkreślić swoją kobiecość. Do dyspozycji pań będą też wizażyści oraz styliści fryzur.

Impreza rozpocznie się o godz. 17.00 w klubie Lady Fitness Club przy ul. Solidarności 1/3/5. Wstęp jest bezpłatny.

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach